Hakkımızda

Havas Danışmanlık'a Hoş Geldiniz

Biz Kimiz?

Havas Danışmanlık 2021 yılının başında İstanbul Bağcılar’da İlmi ve Bilimsel konularda araştırmalar yapan, Metafizik ve Biyoenerji konusunda uzman kişiler tarafından kurulmuştur.

Misyonumuz

Çocuk, ergen, yetişkin ve özel gereksinimi olan bireylere etkili terapi programları uygulayarak, fonksiyonel becerilerini geliştirmek ve gelişim hızlarını artırmaktır.

Vizyonumuz

Havas danışmanlık merkezimizin öncü kimliği ile çağın gerektirdiği, tüm yenilikleri araştırarak, çocuk, ergen, yetişkin ve özel gereksinimi olan bireylere herhangi bir kişisel çıkar gözetmeksizin yardımcı olmaktır.

Uzmanlık Alanlarımız

01.

Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu bizlerin en yüksek potansiyelimize ulaşmamızı sağlayan bir yolculuk, eğitim ve bilgilenme biçimidir.
02.

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanı, evli çiftlerin veya aile bireylerinin, ev içinde ortaya çıkabilecek zihinsel veya duygusal sorunlarını nasıl aşabileceklerine yönelik çözümler üretir.
03.

Evlilik Danışmanlığı

Evlilik danışmanlığı, çiftlerin ilişkilerindeki çeşitli sorun ve tıkanıklıkları anlama, çözme ve aralarındaki ilişkiyi geliştirmelerine yönelik bir danışmanlık hizmetidir.
04.

Genç-Ergen Danışmanlığı

Çocukluktan genç yetişkinliğe geçiş evresi oldukça zorlayıcıdır. Bu süreçte hem aileler hem de ergenlik çağındaki genç yetişkinler bir takım problemler ile karşılaşabilirler.
05.

Çocuk Danışmanlığı

Çocuk danışmanlığı, çocuğun bireysel gelişiminin yaş grubu özelliklerine ve cinsiyetine uygun olarak ilerleyip ilerlemediğinin tespit edilmesi, çocuğun verdiği mesajların doğru algılanması ve oluşabilecek davranışsal veya duygusal sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır.
06.

İlişki Danışmanlığı

Evliliğe hazırlık sürecinde; ileride oluşabilecek krizlerin önlenmesi ve sağlıklı temeller üzerine evliliğin oturtulması amacıyla, çiftlere verilen bir danışmanlık hizmetidir.

Whatsapp İle Hemen İletişime Geç

Aklınıza takılan her türlü konuda uzmanlarımızla iletişime geçebilir, sorularınızı kendilerine direkt Whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Scroll to Top