Danışmanlık

Havas Danışmanlık olarak siz değerli misafirlerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanı, evli çiftlerin veya aile bireylerinin, ev içinde ortaya çıkabilecek zihinsel veya duygusal sorunlarını nasıl aşabileceklerine yönelik çözümler üretir..

Evlilik Danışmanlığı

Evlilik ve Çift danışmanlığı, çiftlerin ilişkilerindeki çeşitli sorun ve tıkanıklıkları anlama, çözme ve aralarındaki ilişkiyi geliştirmelerine yönelik bir danışmanlık hizmetidir...

İlişki Danışmanlığı

Evliliğe hazırlık sürecinde; ileride oluşabilecek krizlerin önlenmesi ve sağlıklı temeller üzerine evliliğin oturtulması amacıyla, çiftlere verilen bir danışmanlık hizmetidir.

Ergen Danışmanlığı

Ergenlik danışmanlığı, zihinsel veya davranışsal problemler yaşayan çocuk ve ergenlerle birebir yürütülen danışmanlık hizmeti olarak tanımlanabilir. Ergenin yaşadığı problemler ebeveynlere bir yardım çağrısı olarak düşünülmelidir.

Çocuk Danışmanlığı

Çocuğun bireysel gelişiminin yaş grubu özelliklerine ve cinsiyetine uygun olarak ilerleyip ilerlemediğinin tespit edilmesi, çocuğun verdiği mesajların doğru algılanması ve oluşabilecek davranışsal veya duygusal sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Seanslarımız

Bio-Enerji, Access Bar, Bilinçalı Temizliği, Hipnoz, Cinsel ve Nefes terapisi seanslarımız mevcuttur. Detaylı bilgi için ilgili seanslarımızı inceleyebilir, aklınıza takılan her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İle Hemen İletişime Geç

Aklınıza takılan her türlü konuda uzmanlarımızla iletişime geçebilir, sorularınızı kendilerine direkt Whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Scroll to Top