Seanslarımız

Bio-Enerji, Access Bar, Bilinçalı Temizliği, Hipnoz, Cinsel ve Nefes terapisi seanslarımız mevcuttur. Detaylı bilgi için ilgili seanslarımızı inceleyebilir, aklınıza takılan her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.​
bio-enerji-tedavisi

Bio-Enerji Tedavisi

Bio enerji İnsan vücudunda ve her canlıda var olan doğal bir enerjidir. Yüce Yaratıcıdan bütün evrene ve canlılara akan hayattır. Bio enerji vücudu bir bütün olarak ele alarak hastalıkların tedavisinde kullanılır.

access-bar-tedavisi

Access Bar Tedavisi

Access Bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Access consciousness, Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr. Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir.

bilincalti-temizligi

Bilinçaltı Tedavisi

Son zamanlarda sıkça konuşulan bir konu haline geldi. Kişiler yaşadıkları olumsuz olaylar, eylemler ve deneyimlerin etkisinden kurtulmak için bilinçaltı temizliğini bir yol olarak görmektedir.

cinsel-terapi

Cinsel Tedavi

nefes-terapisi

Nefes Terapisi

hipnoz-tedavisi

Hipnoz Tedavisi

Whatsapp İle Hemen İletişime Geç

Aklınıza takılan her türlü konuda uzmanlarımızla iletişime geçebilir, sorularınızı kendilerine direkt Whatsapp üzerinden hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Scroll to Top