Bio-Enerji Seansı

Bioenerji nedir? Bioenerji uzmanı kimdir? Gebze’de bioenerji tedavisi uygulayan var mı? Bio enerji uzmanı ne yapar? Hangi hastalıkları tedavi eder? Uzman nasıl olunur?

Bio-Enerji Nedir?

Merhaba, ben Bio-Enerji Uzmanı Cihan ÖZDEMİR. Size bu yazımda bioenerji ve uzmanlığı hakkında kısa bir bilgi vereceğim. Öncelikle bioenerjinin ne olduğu ve sonra bioenerji ile hangi hastalıkların olduğunu anlatacağım.
Bio enerji yaşam enerjisi, hayat akımı, doğal enerji demektir. Çin tıbbında buna CHİ yani yaşam enerjisi, Tibet ve Hindistan tıbbında ise PRANA denmektedir. Bio enerji İnsan vücudunda ve her canlıda var olan doğal bir enerjidir. Yüce Yaratıcıdan bütün evrene ve canlılara akan hayattır. Bio enerji vücudu bir bütün olarak ele alarak hastalıkların tedavisinde kullanılır.
Yaşadığımız ortamda yüksek performans, motivasyon, konsantrasyon, yaşam sevinci ve sağlıklı olmak için Bio enerji dengemizin mükemmel olması gerekmektedir. Sinir sistemimiz doğadaki enerji dengesine uyum gösterecek şekilde programlanmıştır. Olumsuz yaşam koşulları (hava kirliliği hormonlu gıdalar, radyasyon, ozon tabakasının delinmesi vs.) enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir.
Bu aşamada bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, çarpıntı, terleme, daralmak, sinirlilik, yorgunluk, isteksizlik, iktidarsızlık gibi şikâyetler belirmeye başlar. Bio enerji ile bu dengesizliği tekrar normal hale getirebilmekteyiz. Bio enerjimizin dengede olması sadece rahatsızlıkların kısa sürede şifa bulması için değil aynı zamanda olabilecek rahatsızlıklardan korunmak için de gereklidir.
Bio-Enerji Uzmanı Cihan Özdemir

Yaşam Enerjisi = Bio Enerji

Bioenerji aynı zamanda kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesidir ve “yaşam enerjisi” (Qi Enerjisi) anlamına gelir. Bu enerji ne yazık ki kişinin yaşadığı çevre veya bireyin kişisel özelliklerinden kaynaklanan negatif duygu ve düşünceler nedeniyle bozabilir.
Bio enerji uygulaması ise vücudu bir bütün halinde ele alır ve vücudun zihinsel, duygusal ve bedensel enerji ayarının yapılmasını sağlar.
bioenerji-tedavisi

Bio Enerji Tedavileri

Yaşam merkezimizde Bio Enerji Tedavileri Uygulanmaktadır.
Biyoenerji, biyoenerji eğitimi almış, biyoenerji uzman sertifikasına sahip kişiler tarafından yapılır. Aslında herkesin vücudunda bir enerji vardır. Enerjisini başkalarına aktarabilen ve enerjiyi pozitif olarak daha rahat kullanabilen kişiler bunu daha rahat aktarabildikleri için, uygulayıcı olmaları daha kolay olur.

Bio Enerji Uzmanı Ne Yapar?

Bio enerji uzmanı, tüm zihinsel enerjisini bir maddeye yoğunlaştırabilir ve kişilerin enerji haritalarını çıkararak hayata daha olumlu bakabilmelerine yardımcı olabilir. Ayrıca kendilerine özgü biyoenerji teknikleri ile evrenden aldıkları kozmik gücü pozitif bir şekilde hastalara aktarır ve onların vücut enerjilerini dengelemelerini sağlarlar.

Bio Enerji İle Neler Tedavi Edilebilir?

 • Halsizlik, bitkinlik, yorgunluk durumları,
 • Baş ağrısı tedavisi, migren tedavisi,
 • Kalp rahatsızlıkları, kanser tedavileri,
 • Unutkanlık ve denge bozukluğu,
 • Kısırlık (Kadın – Erkek )
 • Strese bağlı olarak gelişen depresyon, panik atak, kaygı, bunaltı gibi psikolojik problemler,
 • Bel fıtığı, boyun fıtığı, romatizmalı hastalıklar,
 • Kısmi felç, bel ağrıları, kanser, beyin tümörü,
 • Migren, sinüzit, baş ve boyun ağrıları,
 • Kronik yorgunluklar, epilepsi,
 • Adet sancıları, cinsel rahatsızlıklar,
 • Kas güçsüzlüğü ve denge bozukluğu gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur.
Scroll to Top