Cihan Özdemir

Bio Enerji & Metafizik Uzmanı

Cihan Özdemir kimdir?

Cihan Özdemir 1989 Gebze doğumludur. Aslen Kastamonu’lu olan Cihan Özdemir, Türkiye ve Dünya çapında bir biyoenerji ve metafizik uzmanıdır.

Sihir, büyü ve cinler gibi metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan,  ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım, vb., belirtilerle ortaya çıkan rahatsızlıkları tedavi etmektedir. 

Özdemir, hastalarının problemlerinin kaynağının, metafizik unsurlara ya da tıbbi veya psikolojik nedenlere mi dayandığının tesbiti konusunda ve hastalarını doğru yönlendirmeye büyük önem vermektedir. 

Biyoenerji ve metafizik alanda yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu çalışmalar ile Avrupa’da bir çok ülkede biyoenerji seansları yapmıştır. Metafizik unsurlarının da bilimin bir konusu olduğunu ve pek çok rahatsızlığın altında, metafizik unsurlarının sebep olduğunu savunmaktadır.

İlişkilerde yaşanan zorluklar karşılıklı etkileşimlerin sonucunda ortaya çıkmaktadır. Evlilik ve Çift danışmanlığı hizmetinde amaç, ilişkide hatalı tarafı bulmak değil, yaşanan sorunu tanımlamaya çalışarak iki tarafın da bu sorunun oluşumundaki rolünü ortaya çıkarmak, çiftin gerçekte birbirine ne anlatmak istediğini bulmaktır. Böylece yaşanan sorunlarla ilgili daha gerçekçi çözüm yolları bulmalarına yardımcı olmaktır.
Bio-Enerji Uzmanı Cihan Özdemir

Ayrıca; yaşam enerjisi olan Biyoenerji kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesidir ve “yaşam enerjisi” (Qi Enerjisi) anlamına gelir. Bu enerji ne yazık ki kişinin yaşadığı çevre veya bireyin kişisel özelliklerinden kaynaklanan negatif duygu ve düşünceler nedeniyle bozulabilir.

Biyoenerji uygulaması ise vücudu bir bütün halinde ele alır ve vücudun zihinsel, duygusal ve bedensel enerji ayarının yapılmasını sağlayan çalışmaları olmuştur.

Scroll to Top