Cahit Uğur Turan

Bio Enerji & Metafizik Uzmanı

Cahit Uğur Turan kimdir?

Cahit Uğur Turan, 1978 Trabzon Of doğumludur. Türkiye ve Dünya çapında önemli bioenerji ve metafizik tedavileri gerçekleştirmiştir.

 

Cahit Uğur Turan, 1978 Trabzon Of doğumludur. Türkiye ve Dünya çapında önemli bioenerji ve metafizik tedavileri gerçekleştirmiştir.

Sihir, büyü ve cinler gibi metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan, ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım, vb. belirtilerle ortaya çıkan rahatsızlıklan tedavi etmektedir.

Turan, hasta ve danışanlarının problemlerine dikkatli bir gözlem ve analizle yaklaşarak, problemlerin metafizik unsurlar ya da tıbbi ve ya psikolojik nedenlere mi dayandığının tespiti konusunda, hastalannı doğru yönlendirmeye büyük önem vermektedir.

Sihir, büyü ve cinler gibi metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan,  ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım, vb., belia bir çok ülkede biyoenerji seansları yapmıştır. Metafizik unsurlarının da bilimin bir konusu olduğunu ve pek çok rahatsızlığın altında, metafizik unsurlarının sebep olduğunu savunmaktadır.

cahit-turan

Ayrıca; yaşam enerjisi olan Biyoenerji kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesidir ve “yaşam enerjisi” (Qi Enerjisi) anlamına gelir. Bu enerji ne yazık ki kişinin yaşadığı çevre veya bireyin kişisel özelliklerinden kaynaklanan negatif duygu ve düşünceler nedeniyle bozulabilir.

Biyoenerji uygulaması ise vücudu bir bütün halinde ele alır ve vücudun zihinsel, duygusal ve bedensel enerji ayarının yapılmasını sağlayan çalışmaları olmuştur.

Scroll to Top